Review category: LDIA10L

 1. Oceniony 5 na 5.

  D.Z.

  S umyvadlem a baterií jsem velmi spokojen…

 2. Oceniony 5 na 5.

  Karol (han***@gmail.com)

  Dobrý den, s dřezem Lavello jsme velmi spokojeni, dřez je krásný, přesně jako podle nabídky na vaší webové stránce. Spolu s dřezem jsme zakoupili i baterii, sifon a dávkovač na saponát. Vše spolu ladí, otvory vyřezané podle našich představ. Dodávka zboží bezproblémová. Jsme velmi spokojeni a těšíme se krásnému dřezu. Určitě dřez Lavello rádi budeme doporučovat.

 3. Oceniony 5 na 5.

  A.M.

  Kuchyňský dřez od Vás vypadá skvěle !!! Upřímně, nepředpokládali jsme, že bude vypadat přesně jako na fotografii na stránkách. Mnohokrát děkujeme !!!

 4. Oceniony 5 na 5.

  C.P.

  Velmi krásný!! .. velmi dobrý materiál, ne jako u ostatních značek, které v něm mají bílé tečky. Má třpytky, které září jinak z každého úhlu!… Jsme velmi spokojeni s kvalitou. Odolný a kvalitní dřez a dobrý model, alespoň ten, který jsme vzali.

 5. Oceniony 5 na 5.

  C.H.

  Se zakoupeným dřezem jsme spokojení.

 6. Oceniony 5 na 5.

  Jan (*n*t***ur***ova*****.cz)

  Pecka

 7. Oceniony 5 na 5.

  Markéta (m*r*e****o*m***v*@*ez*****z)

  S dřezem jsem velmi moc spokojená. Má moderní vzhled, každého zaujme. Za mně super ?

 8. Oceniony 5 na 5.

  E.K.

  Krásný dřez, velmi dobře provedený, DOPORUČUJI.

 9. Oceniony 5 na 5.

  A.S.

  Kvalita a zpracování je jedno z nejvyšších mezi všemi granitovými dřezy, co jsem viděl. A nejen já. Všichni mí přátelé a dodavatelé hodnotí Váš dřez jako dobrý objev a konečné vyzdvižení kuchyně. ? Senzační komunikace a užitečné tipy od Vás také byly velkým plus, děkuji a doporučuji Váš výrobek každému?

 10. Oceniony 5 na 5.

  Petr (pe*****@sezn**.cz)

  spokojen