Granitové dřezy

Granitové dřezy

V Lavello vytváříme vysoce kvalitní granitové dřezy pro každou kuchyň.

Díky použitému materiálu - granitu - mají naše dřezy bohatou škálu vlastností, které jsou vyhledávané v každé kuchyni.

Začněme s faktem, že každý Lavello granitový dřez má vysokou odolnost proti poškrábání, nárazu, vysokým teplotám a teplotnímu šoku. Toto je velmi důležité, když například chceme položit horký hrnec na odkapávač a vedle toho led z mrazničky.

A narozdíl od nerezových modelů, granitové dřezy absorbují lépe vibrace a jsou tišší.

Naše dřez neblednou ani se neodbarvují

Mnoho lidí zajímá, zda se granitové dřezy odbarvují a blednou. Může se to stát, ale pouze pro dřezy vyrobené z granitového mixu nižší kvality. Naše dřezy jsou však vrobeny z vysoce kvalitního materiálu a neodbarvují se ani neblednou - jednoduše přetřete dřez jednou týdně (utěrkou navlhčenou jedlým olejem) pro zachování jeho skvělého vzhledu na mnoho let.

Vyrábíme dřezy přizpůsobené Vašim požadavkům

Neskladujeme dřezy, ale vyrábíme je na objednávku. To znamená, že pokud si objednáte dřez, vyrobíme jej v takové barvě a s takovým počtem a rozmístěním otvorů, jak jste si přáli.

Ach, a zmínili jsme, že všechny otvory pro baterii a příslušenství děláme bez dodatečných poplatků?

Naše nejoblíbenější výrobky

Nejpopulárnější v naší škále výrobků jsou černé dřezy s praktickým odkapávačem. Obzvláště oblíbené jsou zde modely Luxor 1.0P a 1.0L.

Náš nejoblíbenější jedno-vaničkový model bez odkapávací plochy je Decoro 0.0 - jeho vanička je dostatečně velká, aby umožnila snadné omývání nádobí, ale současně nezabírá příliš místa na kuchyňské lince. To z něj činí ideální dřez pro malé kuchyně nebo pro byty, kde se často používá myčka nádobí.

Decoro 1.5b je, podle pořadí, často zvoleným 1,5 - vaničkovým modelem. Nač můžete využít dodatečnou malou vaničku? Například, můžete tam odložit příbory, omýt zeleninu nebo nechat roztát zrmzlé maso.

Dále, dvou-vaničkový dřez je nejlepším řešením pro domácnosti s větším množstvím místa na kuchyňské lince nebo tam, kde se často myje nádobí. Nový model Elle 2.0 je náš bestseller (nejoblíbenější dřez) tohoto typu. Zasloužil si svoji pozici díky své jednoduché linii a vrchnímu pásu, kde může být instalována baterie, dávkovač saponátu a knoflík excentricky ovládaného sifonu.

Ale to není všechno.

Pro toho, kdo hledá různá řešení, nabízíme rovněž dřezy pod desku a rohové dřezy.

Záruka a bezpečnost

Garantujeme 100% spokojenost s nákupem prostřednictvím plné ochrany zákazníka. Co to znamená?

Pokud nejste spokojeni s nákupem, můžete nám výrobek vrátit během 30ti dnů od data nákupu (bez udání důvodu). A pokud se obáváte, že později objevíte výrobní vadu, poté dlouhá, 10ti letá záruka, Vám zajistí klidné spaní.

Každý dřez také zasíláme v dobře chráněném balíku, který je navíc pojištěn. Díky tomu můžete zadat stížnost na poškození při přepravě dokonce během 7mi dnů od obdržení zásilky. Je to vynikající řešení pro ty, kteří otevírají balíky několik dní po jejich obdržení, například při sestavování kuchyňského nábytku.

Navíc, naše dřezy jsou certifikovány a mají Euro CE certifikát, což znamená, že jsou zdravotně nezávadné a bezpečné pro životní prostředí.

Číst více