Review category: LLUX1XL

 1. Oceniony 5 na 5.

  Pavel (l****kyp@gmail.com)

  Umyvadlo je velmi pěkné, s velkým umyvadlem a širokou zadní lištou pro baterii, dávkovač mýdla a ovládání odtoku. Cena byla v porovnání s konkurencí v takové kategorii umyvadel skvělá. Vrtání otvorů na přání je skvělá věc, poprvé jsem dostal dřez s jedním chybějícím otvorem, ale nový dřez mi byl vyroben a zaslán během několika dní. Ochota závadu vyřešit byla skvělá. Nemusel jsem nic řešit, kurýr mi nový dřez doručil asi za pár dní a já mu jen předal dřez starý. Pokud číslo 1 znamená nejlepší hodnocení, hlasuji pro něj, protože není uvedena žádná stupnice hodnocení ;). Celkově jsem s Lavellovým přístupem spokojen. Takže ji mohu jen doporučit.

 2. Oceniony 5 na 5.

  A.S.

  Dodáno včas, zákaznický servis odpovídá na telefonní hovory i na emaily. Dřez je krásný, robustní, vše je skvělé. Nejnižší cena za takový dřez na trhu.

 3. Oceniony 5 na 5.

  I.M.

  Není co dodat, kromě PERFEKTNÍ!! Jsem ohromena s ním obecně a hloubkou a šířkou mísy. Snadno se udržuje! Už jsem ji hodnotila v jedné skupině a všem jsem ji chválila. Opravdu si nemůžu stěžovat.

 4. Oceniony 5 na 5.

  S.S.

  “Dřez má vynikající vzhled a kvalitu, stejně jako servis. Všichni doporučují!!”

 5. Oceniony 5 na 5.

  K.R.

  Velmi spokojeni se vším, velmi dobrá kvalita

 6. Oceniony 5 na 5.

  K.R.

  Koupil jsem si umyvadlo a baterii, jsem velmi spokojen. Vysoká kvalita a cenově dostupná.

 7. Oceniony 5 na 5.

  I.V.

  Vynikající produkt Pěkný vzhled Snadná údržba

 8. Oceniony 5 na 5.

  M.B.

  Dřez je robustní, kvalitní, přesně jako na obrázcích. Servis je vynikající, dodání je rychlé a vše je tak, jak jsme chtěli. Na všem jsme se dohodli. Máte naše doporučení pro další.

 9. Oceniony 5 na 5.

  M.K.

  Kvalita dřezu je nad očekávání dobrá.

 10. Oceniony 5 na 5.

  Matěj (mat****ha@gmail.com)

  Samotný dřez je skvělý! Škoda, že v balení nebyla šablona na vyříznutí otvoru v pracovní desce. Veškeré originální příslušenství je plně kompatibilní, snadno se instaluje a jsem s ním velmi spokojen.