Skříňka pod dřezem – jak sladit dřez se skříňkou, aby nedošlo k poškození a nepořádku?

Jste unaveni svým starým dřezem? Nebo možná Vaše pracovní deska stále vypadá skvěle i přes plynutí času, jen v případě Vašeho dřezu čas rozhodně hraje proti němu? Potřebujete ve své kuchyni čerstvý závan svěžího vzduchu, ale můžete si dovolit jen jednu změnu, abyste obnovili její dlouho ztracené kouzlo a lesk?

Máme způsob, jak to udělat!

Můžete změnit vzhled své kuchyně, aniž byste opustili domov!  Šetřete svůj čas, peníze a energii – vše máte na dosah ruky. Jediné, co musíte udělat, je přečíst si náš článek a… Problém vyřešen!

Jak to? Jdeme na to!

 Chyba, která je vlastní každému

 Pokaždé, když vstoupíte do kuchyně, cítíte uvnitř ten zvláštní pocit – neochotu dělat cokoli u dřezu. Při pouhém pomyšlení jste prostě otráveni. Od jeho zakoupení uplynulo tolik času a Váš život se změnil natolik, že současný dřez se již stal naprosto nepraktickým pro současnou situaci, ve které se nacházíte. Stává se, že když nakupujeme, nemůžeme předvídat, jak se náš život změní v příštích několika letech. Samozřejmě máme své předpoklady a plány, ale jak dobře víme, realita se ne vždy shoduje s našimi představami.

Nemusíme však být odsouzeni k frustraci z minulého výběru dřezu. Můžeme a dokonce bychom se měli snažit získat co nejvíce potěšení z našich každodenních činností. Ve skutečnosti se naše životy skládají z malých věcí! Proto nestojí za to plýtvat energií na to, abychom se cítili špatně jen proto, že jsme nemohli předvídat, co nám život přinese.

 Jak se s tím tedy vyrovnat?

Speciálně pro vás jsme vytvořili vyhledávač,  který vám pomůže najít správný dřez pro existující otvor v pracovní desce za pouhých 10 sekund!

Vidíte také dobře, že potřebujete jen 10 sekund! Dost bylo čekání v dopravní zácpě na cestě do obchodu, rozhovorů s poradcem a hledání správného dřezu mezi regály!

Jediné, co musíte udělat, je kliknout na následující odkaz a zadejte šířku a délku otvoru, který již existuje v pracovní desce!

Vidíte, jak je to snadné?

Můžete to udělat sami a bez opuštění domova! Už nemusíte ztrácet čas schůzkou s odborníkem, který vám pomůže vyřešit problém s výměnou dřezu. Dost bylo čekání na realizace, když to vyhovuje někomu jinému – je nejvyšší čas to udělat podle Vás! Od této chvíle, ušetřené peníze spojené s doplňkovými službami, můžete utratit bez výčitek na to, co vás dělá šťastnými! Možná to bude romantická večeře pro dva? Nebo rodinný výlet do kina? Možností je opravdu mnoho – investujte do sebe a svých blízkých. 

Pořádek a řád do každé kuchyně

Kazí pohled na plastové lahve s mycím prostředkem vizuální efekt vaší kuchyně? Nebo možná nemáte dostatek místa na postavení lahvičky? Možná jste ten typ člověka, který se rozčiluje při pohledu na věčné odkládání prostředku na mytí nádobí na jiném místě?

Tento pocit bezmoci dobře známe!

Víme velmi dobře, že lahve s mycím prostředkem a mýdlem nevypadají esteticky – velmi často upoutají pohled a právě na ně zaměřujeme svou pozornost. Proč se tedy trápit, protože to vše může mít své vlastní diskrétní místo a zároveň poskytne velmi elegantní konečný efekt?

Stačí si vybrat dávkovač tekutin, který se vám nejvíce líbí a skvěle se hodí k našemu granitovému dřezu.

V našem sortimentu dávkovačů saponátu  Dávkovače saponátu  je k dispozici široká škála barev a tvarů, takže nepochybně najdete něco jedinečného pro Vás!

Možná je pro Vás pohodlnější sáhnout po mycím prostředku levou rukou, nebo dáváte přednost použití pravé ruky více, když se dostanete k mýdlu – volba je na vás!  Abychom splnili vaše očekávání, provádíme vrtání libovolných děr do dřezů speciálně pro vaše požadavky! Je na vás, abyste se rozhodli, na které straně preferujete místo pro dávkovač mycího prostředku, mýdlo nebo kuchyňskou baterii. Stačí jít na Individuální umístění otvorů v granitovém dřezu  a námi popsaným způsobem si připravíte individuální uspořádání otvorů.

Díky takovému řešení se u dřezu objeví volný prostor, který vypadá skvěle! A při práci u dřezu si rádi dopřejete každodenní činnosti. 

A co je nejdůležitější – můžete snadno doplnit mycí prostředek a mýdlo shora! Nemusíte provádět gymnastiku pod umyvadlem pro tento účel. Stačí švihnutí zápěstí a můžete doplnit svou oblíbenou tekutinu, kterou používáte každý den.

Při výběru výše uvedeného příslušenství je však třeba mít na paměti, že je nutné pamatovat na dostatek místa pro láhev určenou pro kapalinu, aby se vešla do dřezové skříňky. Výška našich dávkovačů je od 21 cm do 25 cm pod pracovní deskou a láhev je široká od 5 do téměř 6 cm, v závislosti na zvoleném modelu.

Pro lepší ilustraci výše uvedeného následující obrázek ukazuje náš dávkovač saponátu – kulatý, kartáčovaná ocel Dávkovač saponátu (kartáčovaná ocel).

Důležitý úložný prostor

 Z vlastní zkušenosti víme, že tato skříňka je nesmírně důležitá v celé kuchyni. Je to takové mini-centrum, kde jsou zde umístěny všechny vodovodní armatury a odtok dřezu. A jsou v něm uloženy všechny poklady, které umožňují našemu domovu zářit září čistoty. Zde je nejčastěji umístěn odpadkový koš, stejně jako všechny čisticí prostředky včetně ubrousků a hub. Docela hodně na jednu skříňku, že?

Proto při výběru skříňky pro dřez je třeba vzít v úvahu naše individuální potřeby a možnosti, které máme v kuchyňském prostoru. V případě exponované skříně máme zcela jiný užitný prostor než ve standardní variantě. Nejběžnější rozměry skříněk začínají od 40 cm, 45 cm, přes 50 cm, 60 cm až 80 cm končící. Také stojí za to vzít v úvahu, že prostor pod dřezem závisí na počtu komor dřezu – pokud se rozhodnete pro náš jednokomorový model Luxor 1.0 s odkapávačem Granitový dřez Lavello Luxor 1.0, pak ve skříni bude pod odkapávačem volný prostor, který lze použít například k nastavení koše na třídění odpadu.

 Nejčastěji skříně určené k této funkci nemají zadní stěnu, takže se vejdou všechny sifonové komponenty potřebné pro optimální fungování celého systému.

 Pokud Vaše skříňka nenabízí mnoho možností skladování, ale stále potřebujete tento prostor – můžete si ho vytvořit s domácími nápady!

 Možná máte u sebe nepotřebný plastový pořadač, do kterého můžete uložit například časopisy, dokumenty nebo recepty? Můžete jej snadno připevnit k vnitřní straně dveří skříně pomocí lepicích náplastí, které vám poskytnou další prostor pro hadříky, houbičky nebo pytle na odpadky.

 Shrnutí

 Jak vidíte, výměna dřezu za lepší model nebyla nikdy tak snadná!

 Jediné, co musíte udělat, je jít na Naše webové stránky: Nalezněte dřezy, které budou vyhovovat otvoru po Vašem starém dřezu, změřit aktuální otvor pracovní desky a zadat velikosti do našeho vyhledávače. A už po pár vteřinách uvidíte, co jsme pro Vás připravili! 

 Dovolte nám, abychom vám pomohli a pokud máte jakékoli pochybnosti, zavolejte nám nebo napište – vyberte si nejvhodnější formu komunikace pro Vás.

 S velkým potěšením a trpělivostí zodpovíme každou Vaši otázku a pochybnost. Pomůžeme vám vybrat granitový dřez Vašich snů, díky kterému bude od nynějška každý okamžik strávený v kuchyni patřit jen k těm nejpříjemnějším.

 

Autor

  • Paulina Płócieniczak

    Editorka Lavello blogu, která je zapálená ohledně témat týkajících se srdce každého domova - kuchyně a jejího designu. Miluje funkční, odolná a krásná řešení, která si užijete na mnoho let. Díky její lásce k přírodě, klade velký důraz na přírodní materiály v kuchyni. Jejím cílem je pomoci čtenáářům vybudovat kuchyni jejich snů, kde denní práce přestanou být nepříjemné a stanou se radostnými a unikátními.